1. tah:3462649135/9
2. tah:231342797/46
koncové šestičíslí šance: 050846
Víte, že lidí, kteří vyhrávají v loterii mají vysoke IQ? A co Vy? Zkuste IQ test s certifikátem.

ČT odvysílala starý záznam losování Sportky

Ve středu 25. 11. odvysílala Česká televize díky chybě technického pracovníka omylem tři dny starý záznam losování Sportky. Všechny výhry budou nicméně vyplaceny a sázejícím nevzniká žádná újma.
Ve středu 25. listopadu v 19:55 se diváci České televize, kteří napjatě sledovali tažená čísla loterie Sportka, asi velice podivili. Místo aktuálních výsledků Sportky se dozvěděli čísla tři dny stará. Ten den byla udělena hlavní výhra 20 miliónů korun a šťastný výherce se možná ani nedozvěděl, že vyhrál, pokud nesledoval záznam losování tentýž den ve 22:20, kdy už ČT nasadila správný klip. K chybě došlo vinou technického pracovníka, který nezkontroloval datum zařazeného pořadu. Česká televize se společnosti Sazka, všem divákům a sázejícím omluvila. Všechny výhry z toho dne budou vyplaceny jako obvykle a sázejícím z toho nevzniká žádná újma. Nicméně ti, kteří po chybně zařazeném losování zmačkali a zahodili svůj tiket, asi příliš spokojení nebudou. Sazka také uvedla, že se něco takového při vysílání losování Sportky nestalo poprvé.

Úvodní strana Sportka výsledky

Sportka aktuální výsledky - vyhráli jste?
Každou středu a neděli máte možnost vyhrát v novém tahu čísel hry Sportka. Při slosování se nejprve z osudí vylosuje náhodně šest čísel, a nakonec poslední dodatkové číslo Sportky. Aktuální výsledky sportky vám přinášíme online.
Výhra v Šanci je dosažena v případě shody vylosovaných čísel s čísly obsaženými v koncovém šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo šestičíslí hry Sportka vybraného metodou náhodného tipu.

Aktuální výsledky jsou pravidelně získávány ze stránek společnosti Sazka, a.s..
Stránky Sportka-Vysledky.eu nenesou odpovědnost za uvedená data.