Odmítnutí odpovědnosti

Odmítnutí odpovědnosti

Pokud potřebujete další informace nebo máte nějaké dotazy ohledně vyloučení odpovědnosti našeho webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese support@sportka-vysledky.eu.

Odmítnutí odpovědnosti pro sportka-vysledky.eu:

Veškeré informace na této webové stránce jsou zveřejňovány v dobré víře a pouze pro všeobecné informační účely. sportka-vysledky.eu neposkytuje žádné záruky ohledně úplnosti, spolehlivosti a přesnosti těchto informací. Jakékoli kroky, které byste podnikli na informacích, které najdete na této webové stránce (sportka-vysledky.eu), jsou výhradně na vlastní nebezpečí. sportka-vysledky.eu neodpovídá za žádné ztráty a / nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek.

Na našich webových stránkách můžete navštívit jiné webové stránky, a to tak, že budete následovat hypertextové odkazy na tyto externí stránky. I když se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah nalezený na těchto stránkách. Majitelé stránek a obsah se mohou bez upozornění změnit a mohou se vyskytnout ještě předtím, než budeme mít možnost odstranit odkaz, který může být „špatný“.

Uvědomte si také, že když opouštíte naši webovou stránku, mohou mít jiné weby různé zásady ochrany soukromí a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Nezapomeňte prosím zkontrolovat zásady ochrany osobních údajů těchto webových stránek a jejich „smluvní podmínky“ dříve, než začnete podnikat nebo nahrát nějaké informace.

Souhlas

Používáním našich webových stránek souhlasíte s odmítnutím odpovědnosti a souhlasíte s jeho podmínkami.

Aktualizace

Toto prohlášení o vyloučení odpovědnosti bylo naposledy aktualizováno dne: Středa – Červen, 6 2018.
Měli bychom aktualizovat, pozměnit nebo provést změny v tomto dokumentu, tyto změny budou zde prominentně zveřejněny.